Nazwa pracodawcy:
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-20

Nr referencyjny:
8987557pra

Miejsce pracy:
Polska, Siedlce
województwo: mazowieckie

Blacharz / Pomocnik blacharza

Opis stanowiska
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • Naprawy blacharskie zabudów chłodniczych

  • Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych

  • Naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń

  • Wymiana uszkodzonych części

  • Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Znajomość technologii napraw blacharskich

  • Doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów

  • Mile widziane doświadczenie w naprawach zabudów chłodniczych

  • Mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i autobusów

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Punktualność i sumienność

  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E)

  • Inicjatywa w działaniu

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Świadczenia ZFŚS

  • Dostęp do pakietów sportowych

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie