Nazwa pracodawcy:
EWT Automotive Polska Sp. Z o.o.

Data dodania:
2024-04-20

Nr referencyjny:
8987569pra

Miejsce pracy:
Polska, Stare Gulczewo, /Płock
województwo: mazowieckie

Mechanik / Młodszy mechanik

Opis stanowiska
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • Naprawa pojazdów ciężarowych

  • Diagnostyka pojazdów ciężarowych

  • Wykonywanie przeglądów

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych; ciągników i naczep

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E)

  • Sumienność, dokładność, obowiązkowość

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych: KNORR , WABCO, HALDEX

  • Mile widziana: umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych

  • Dodatkowy atut: znajomości urządzeń chłodniczych w transporcie

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Opiekę medyczną

  • Świadczenia ZFŚS

  • Dostęp do pakietów sportowych

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie