Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-04-20

Nr referencyjny:
8987611pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Serwisant / Monter Instalacji Chłodniczych

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe

  • pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania

  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat narzędziowy, tablet, telefon)

  • wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania
Opis stanowiska:

  • serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na podległym obszarze

  • współpraca z innymi działami firmy

  • dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji

  • raportowanie prac serwisowych

Oferujemy
Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2

  • świadectwo kwalifikacji typu E – mile widziane

  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze – mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • zdolność do pracy na wysokości