Nazwa pracodawcy:
Marmit

Data dodania:
2024-04-21

Nr referencyjny:
8987875pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: kujawsko-pomorskie

Kontakt:

Marmit

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • dystrybucja dodatków paszowych

  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • współpraca w zakresie rozwoju nowych produktów

  • praca w terenie na obszarze kilku województw

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie zootechniczne lub weterynaryjne, rolnicze

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość języka angielskiego

  • zaangażowanie i komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie w handlu

Oferujemy Oferujemy

  • samodzielność i niezależność w działaniu

  • umowę o pracę lub B2B

  • wynagrodzenie: podstawa i system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia do pracy