Nazwa pracodawcy:
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-21

Nr referencyjny:
8987956pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Magazynier lotniczy

Opis stanowiska
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w pracy jako magazynier

  • Zaświadczenie KRK

  • Znajomość MS Office

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi komputera oraz skanera ręcznego

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym

Mile widziane:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Wymagania
Zadania:

  • Obsługa magazynu części lotniczych

  • Rejestracja części lotniczych w systemie komputerowym

  • Kontrola i uzupełnianie oznaczeń

  • Prowadzenie ciągłej inwentaryzacji

Oferujemy
Dołączając do nas, możesz liczyć na:

  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży

  • Kompleksowe projekty w złożonej organizacji

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne ceny biletów lotniczych