Nazwa pracodawcy:
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988904pra

Miejsce pracy:
Polska, Wola Mrokowska
województwo: mazowieckie

Operator Tokarki CNC

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • praca na maszynie Haas ST35Y,

  • dobór parametrów obróbki oraz nadzorowanie pracy maszyny,

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów – produkcja jednostkowa.

Wymagania
Oczekiwania:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • minimum rok doświadczenia w pracy na obrabiarkach CNC,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22.

Mile widziane:

  • znajomość sterowania Haas lub oprogramowania Esprit (nie jest to warunek konieczny, oferujemy pełen pakiet szkoleń).

Oferujemy
Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenie z programowania i obsługi tokarki CNC,

  • zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,

  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,

  • niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

  • świadczenia z funduszu socjalnego,

  • dofinansowanie posiłków,

  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach:
    Radom - Wola Mrokowska
    Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowska
    Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska
    Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn – Wola Mrokowska