Nazwa pracodawcy:
ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988613pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubelskie

Specjalista ds. Rozwoju Elektromobilności (stacje ładowania)

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych dzierżawą miejsc parkingowych pod ładowarki lub montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych,

  • Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów,

  • Sporządzanie i negocjowanie ofert dla klientów,

  • Współpraca z działem technicznym.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży do wymagających klientów B2B (atutem będzie znajomość branży energetycznej),

  • Działalności na wyłączność ze 100% zaangażowaniem (alternatywnie szukamy również partnerów handlowych, którym nie nakładamy celów sprzedaży - mogą traktować współpracę jako zajęcie dorywcze),

  • Umiejętności pracy w terenie, pod presją czasu oraz realizacji nałożonych celów,

  • Praktyczne zdolności do wyszukiwania klientów i prowadzenia rozmów sprzedażowych (wielokanałowo – online + offline),

  • Zainteresowanie branżą elektromobilności (głód wiedzy i praktyki w tym obszarze),

  • Znajomość narzędzi komputerowych potrzebnych do pracy w sprzedaży (CRM, portale społecznościowe, mailing, MS Office, itp.),

  • Bardzo dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły,

  • Komunikatywność, kreatywność i pasja.

Oferujemy
Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i prowizyjne) adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,

  • Możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej (partnerzy, handlowcy),

  • Rozwój w nowoczesnym i rozwijającym się rynku elektromobilności,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer),

  • System szkoleń produktowych i technicznych, Wsparcie marketingowe w realizacji celów sprzedaży,

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów,

  • Stabilne zatrudnienie (B2B lub innej wybranej formie – np. umowie zlecenie, umowie o pracę.