Nazwa pracodawcy:
Holcim Polska S.A

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989264pra

Miejsce pracy:
Polska, Kleszczów

Pracownik Produkcji

Opis stanowiska
Czym będziesz się zajmować?

  • Praca na hali produkcyjnej

  • Przygotowywanie wyrobów do produkcji

  • Pakowanie produktów

  • Wywożenie materiału gotowego na plac

  • Obsługa linii produkcyjnej

Wymagania
Jeśli masz:

  • Uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane

  • Sumienność i pracowitość

  • Solidność i chęć do pracy

  • Gotowość do długoterminowej współpracy

  • Motywacja i chęć do pracy

  • Komunikatywność i zdolność pracy w zespole

Oferujemy
Co zyskasz?

  • pakiet Medicover, karta sportowa

  • fundusz pracowniczy

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • 4.12 dniem wolnym od pracy

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie