Nazwa pracodawcy:
DPS Software Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988379pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Specjalista ds. sprzedaży systemów CAM

Opis stanowiska
Czym się będziesz zajmować?

  • Pozyskiwaniem nowych Klientów i skuteczną identyfikacją ich potrzeb,

  • Rozwojem sprzedaży oferowanego przez firmę oprogramowania CAM,

  • Prowadzeniem aktywnych działań handlowych,

  • Negocjacjami warunków umów i ich finalizacją,

  • Realizacją wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania
Co Ci pomoże w wykonywaniu swoich zadań?

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B – min. 2 lata,

  • konsekwencja w działaniu, zorientowanie na cel,

  • wysoko rozwinięta umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,

  • skrupulatność, terminowość w realizacji zadań,

  • znajomość języka angielskiego – B1/B2,

  • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość polskiej branży produkcyjnej/ przemysłowej/ maszyn CNC.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne i wdrożenie na stanowisko pracy,

  • Dobrą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne EnelMed,

  • Dofinansowanie karty sportowej Benefit Multisport,

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.