Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988931pra

Miejsce pracy:
Polska, Gryfice
województwo: zachodniopomorskie

Technik Laborant w Dziale Kontroli Jakości

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Ocena fizycznych warunków surowców,

  • Rejestracja i kontrola parametrów produkcji,

  • Wykonywanie testów fizycznych i mechanicznych nowych materiałów,

  • Przygotowywanie próbek dla klientów,

  • Prowadzenie dokumentacji laboratorium.

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium w firmie produkcyjnej.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Stałą pracę na umowę o pracę,

  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenia, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna),

  • Możliwość rozwoju zawodowego.