Nazwa pracodawcy:
P.P.H. METPOL

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989099pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Lakiernik proszkowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Lakierowanie elementów zgodnie z wymogami jakościowymi

  • Samokontrola pomalowanych powierzchni

  • Nanoszenie powłok lakierniczych

  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych

  • Przygotowanie kąpieli

  • Praca w automatycznej lakierni proszkowej firmy GEMA

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie na podanym stanowisku minimum 3 lata

  • Znajomości narzędzi pomiarowych oraz umiejętności ich wykorzystania w procesie malowania

  • Znajomości procesów lakierniczych

  • Dbaniem o należyty stan techniczny urządzeń, czyszczeniem, wymianą części eksploatacyjnych, uczestnictwem w przeglądach i serwisach

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premię uznaniową

  • Pracę zespołową w dobrej atmosferze