Nazwa pracodawcy:
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989192pra

Miejsce pracy:
Polska, Dęblin
województwo: lubelskie

Kierowca / Próbkobiorca (Sekcja Poboru Próbek)

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potrafisz dostosować się do zmieniających planów dnia. Nie lubisz siedzenia za biurkiem, a czas spędzony za kierownicą traktujesz jako przyjemność. Zwiedzanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi jest dla Ciebie interesujące to gwarantujemy, że znakomicie odnajdziesz się na tym stanowisku

Najważniejsze obowiązki

  • Pobór i odbiór próbek w określonych ramach czasowych z zachowaniem zasad w ruchu drogowym

  • Dbanie o porządek na Swoim stanowisku pracy

  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego

  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie m.in. średnie

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz

  • Aktualne Prawo Jazdy Kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (dostawca pizzy, kurier, itp.)

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę zlecenie na czas określony (do 31.12.2024r.)

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Swobodę w działaniu

  • Możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz ich realne wdrażanie w naszej firmie

  • Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy