Nazwa pracodawcy:
Foundever

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989219pra

Miejsce pracy:
Polska,

Kontakt:

Foundever

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Praca 100% zdalna (z terenu Polski)

Do twoich zadań należeć będzie:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta zgodna z najwyższymi standardami;

  • Dążenie do osiągania wyznaczonych przez managerów wskaźników zadowolenia klientów;

  • Zaangażowanie i zrozumienie problemów klienta, aby jak najlepiej mu pomóc.

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • Biegle posługujesz się językiem niemieckim (minimum C1) oraz angielskim (A2/B1);

  • Wykazujesz się wysoką kulturą osobistą;

  • Pakiet MS Office nie ma dla Ciebie zbyt wielu tajemnic;

  • Jesteś osobą zmotywowaną i chętną aby się rozwijać.

Oferujemy

Dołącz do nas a zyskasz:

  • Możliwość pracy 100% zdalnie.

  • Szansę na rozwój, 92% kadry managerskiej zaczynało swoje pierwsze kroki z Foundever jako Konsultant ds. Obsługi Klienta;

  • Atrakcyjne pakiety socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna);

  • Świetną atmosferę w zgranym zespole.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

  • Wczasy pod gruszą czy dofinansowanie do zakupu okularów to dla nas standard, jeśli jesteś rodzicem to twoje dzieci mogą spodziewać się świątecznych prezentów od firmowego mikołaja;

  • Posiadamy wewnętrzne programy promujące zdrowy tryb życia;

  • Dajemy dostęp do rozbudowanych platform szkoleniowych ponieważ dbamy o rozwój naszych pracowników.