Nazwa pracodawcy:
Fresenius

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989420pra

Miejsce pracy:
Polska, Sady, ul. Poznańska 16C, Dojaz
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Fresenius

Magazynier

Opis stanowiska
Zadania, jakie Ci proponujemy:

  • przygotowanie przesyłek (paczki i palety)

  • obsługa wózka widłowego

  • obsługa skanera (zapewniamy szkolenie na miejscu)

  • rozładunek i załadunek towarów na terenie magazynu

  • współpraca w małym i zgranym zespole

  • praca wyłącznie od poniedziałku do piątku (w przedziale godzinowym pomiędzy 8:00 a 16:00)

  • praca od zaraz do końca maja 2024 (ewentualnie przedłużenie do końca czerwca)

W zamian oczekujemy:

  • rzetelnej pracy

  • punktualności

  • wymagane uprawnienia operatora wózka widłowego

  • mile widziani pracownicy ze statusem studenta

Wymagania
Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • współpracę z zespołem profesjonalistów

  • przyjazną kulturę firmy, różnorodny i otwarty zespół

  • umowę zlecenie

  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej oraz opieki medycznej

Warto z nami pracować, gdyż:

  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów

  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie

  • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo

  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić