Nazwa pracodawcy:
Masfalt Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988703pra

Miejsce pracy:
Polska, Przyjaźń, k. Gdańska
województwo: pomorskie

Pomocnik Operatora Wytwórni / Wagowy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Przyjaźni k/Gdańska

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również wydawanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej oraz obsługę wagi samochodowej.

Wymagania
Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie średnie, techniczne lub zawodowe;

  • Sumienność w wykonywaniu zadań;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Dyspozycyjność;

  • Doświadczenie nie jest wymagane – pracodawca zapewnia pełne szkolenie.

Oferujemy
Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Bezpłatne szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień;

  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej oraz karty MultiSport;

  • Przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy (odzież, owoce, napoje).