Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989222pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kierownik Robót Elektrycznych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • znajomość oraz weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie branży elektrycznej/telekomunikacyjnej;

  • koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych/telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP;

  • koordynowanie prac Podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP;

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;

  • współpraca z kierownictwem kontraktu i kierownikami robót innych branż;

  • koordynacja przygotowania dokumentacji powykonawczej.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;

  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych;

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;

  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.