Nazwa pracodawcy:
VECTRA S.A.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988802pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Kontakt:

VECTRA S.A.

Młodszy Trener Sprzedaży Call Center

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, która zajmuje wiodącą pozycję na rynku w branży.

  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań.

  • Zgrany zespół specjalistów i dobrą atmosferę.

  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych.

  • Przestrzeń na tworzenie własnych programów i inicjatyw.

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Kartę Multisport;

  • Zniżki na usługi Vectry.

  • Brak dress code’u.

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Realizacja szkoleń stacjonarnych oraz online z zakresu technik sprzedaży i produktów

  • Prowadzenie sesji coachingowych , doskonalących umiejętności sprzedażowe jak i efektywność pracy.

  • Systematyczne badanie wartości działań rozwojowych.

  • Ścisła współpraca z menedżerami w celu identyfikacji obszarów do poprawy oraz rozwoju umiejętności zespołu

  • Tworzenie nowych oraz aktualizacja istniejących materiałów szkoleniowych.

  • Rozwijanie umiejętności pracowników oraz udzielanie bieżących informacji zwrotnych.

  • Raportowanie postępów oraz rekomendowanie działań usprawniających

Oferujemy
Jeśli chcesz aplikować, warto, jeśli:

  • Masz pewne doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń.

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w call center, co pozwala Ci na lepsze zrozumienie potrzeb uczestników szkoleń.

  • Prowadziłeś/aś szkolenia online lub jesteś gotowy/a się w tej dziedzinie rozwijać.

  • Twoja komunikatywność i pozytywna energia potrafią przyciągać i motywować innych.

  • Z pasją podchodzisz do pracy z ludźmi i angażujesz się w ich rozwój.

  • Twój talent w organizacji pracy pomaga osiągać cele, na których Ci zależy.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych.