Nazwa pracodawcy:
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989063pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Asystent / Asystentka Biura Zarządu

Opis stanowiska
Jeśli łatwo nawiązujesz relacje, lubisz wyzwania i wiesz jak kreować pozytywny wizerunek naszej firmy

– to jest stanowisko dla Ciebie.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • bieżąca organizacja pracy Biura Zarządu,

  • osobista i telefoniczna obsługa interesantów, w tym również w języku angielskim,

  • obsługa posiedzeń Zarządu, w tym przygotowanie, protokołowanie spotkań oraz archiwizacja dokumentacji,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, jej ewidencjonowanie i nadzór nad obiegiem,

  • przygotowywanie pism i dokumentacji, również w języku angielskim,

  • elektroniczne i papierowe archiwizowanie dokumentów, ich zabezpieczanie i porządkowanie,

  • prowadzenie terminarza spotkań członków Zarządu oraz obsługa i koordynacja spotkań,

  • dbałość o prawidłowy obieg informacji, dokumentów oraz właściwą współpracę Biura Zarządu z innymi działami Spółki.

Wymagania
Wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie minimum średnie, studia w toku – mile widziane na kierunku prawo i administracja,

  • bardzo dobrą znajomość obsługi Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, ustalania priorytetów,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie FCE / B2,

  • umiejętność redagowania oficjalnych pism,

  • wysoką kulturę osobistą,

  • znajomość podstawowych reguł rządzących etykietą biznesu,

  • umiejętność swobodnej komunikacji i pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z pracą z klientem,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Jeśli interesuje Cię praca w nieprzeciętnym miejscu i lubisz wyzwania, nie wahaj się!
Wybierz swoją nową drogę startową i dołącz do naszego zespołu!
Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,

  • opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,

  • dofinansowanie kart sportowych,

  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.