Nazwa pracodawcy:
ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988589pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Facility Manager

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie kontraktem biurowym w obszarze usług Facility Management (usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne)

  • Odpowiedzialność za wydajność i rentowność na kontrakcie

  • Proponowanie i wdrażanie innowacji

  • Kontrola wyników finansowych oraz podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o P&L

  • Optymalizacja kosztów oraz usług

  • Zarządzanie jakością usług, w tym prowadzenie dokumentacji kontraktu

  • Zarządzanie zespołem

  • Wycena i sprzedaż dodatkowych usług

  • Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta

  • Udział w projektach z zakresu zrównoważonego rozwoju

  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Facility Management

  • Umiejętność zarządzania zespołem i zarządzania budżetem

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność organizacji zadań i ustalania priorytetów

  • Decyzyjność i zorientowanie na działanie

  • Zdolność do efektywnej organizacji i koordynacji realizowanych usług

  • Profesjonalna i przedsiębiorcza postawa oraz orientacja na potrzeby Klienta

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
To oferujemy

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy