Nazwa pracodawcy:
SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989195pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Sprzedawca

Opis stanowiska
Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę

  • pełny etat

Zadania:

  • profesjonalna obsługa Klienta

  • prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych

  • telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zamówień

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość branży

  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • energiczność, ambicja

  • entuzjazm i konsekwencja w działaniu

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pomoc w okresie wdrożenia

  • profesjonalne szkolenia

  • jasno określoną ścieżkę kariery