Nazwa pracodawcy:
Lava Group

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989387pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Lava Group

Asystent / Asystentka Działu Exportu z językiem niemieckim

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych

  • współpraca z partnerami zagranicznymi

  • budowanie baz i ich weryfikacja

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

  • chęci do rozwoju swojej kariery w sprzedaży na rynkach międzynarodowych

  • sprawnej obsługi komputera

  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach

  • Status studenta

Oferujemy

  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika

  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.

  • intensywne szkolenia,

  • wsparcie młodego zespołu

  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży