Nazwa pracodawcy:
Lava Group

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989261pra

Miejsce pracy:
Polska, Józefosław
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Lava Group

Brygadzista Znakowania

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizowanie, motywowanie oraz kontrola pracy zespołu

  • Wdrażanie nowych pracowników

  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją planów i celów

  • Nadzów nad prawidłowym znakowaniem i jakością nadruków

  • Realizacja planów produkcyjnych

  • Rozwój technologii i praca nad normami wydajnościowymi

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

  • Skrupulatność, dokładność, uczciwość

Oferujemy

  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku  8:00-16:00

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy za realizację celów

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku