Nazwa pracodawcy:
Mercure Kraków Stare Miasto

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989333pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Assistant to General Manager - Asystent / Asystentka Dyrektora

Opis stanowiska
Co będzie Twoją misją?

W swojej codziennej pracy połączysz doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie, aby wspierać Dyrektora Generalnego oraz pracowników pionu administracji w zadaniach menedżerskich i ekonomicznych w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie niezbędnych raportów, zestawień, analiz biznesowych i prezentacji, a także za prowadzenie efektywnej komunikacji pomiędzy Dyrektorem Generalnym a zespołem Liderów departamentów. Do Twoich zadań będzie również należało prowadzenie kalendarza Dyrektora Generalnego, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, a także dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami. Koordynowanie kluczowych projektów z zakresu administracji, marketingu i społecznej odpowiedzialności biznesu będzie ważnym elementem Twojej pracy.

Wymagania
Czego oczekujemy?

  • zamiłowania i pasji do hotelarstwa

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego

  • profesjonalizmu w realizacji zadań, samodyscypliny i zaangażowania

  • umiejętności koordynacji wielu projektów jednocześnie, priorytetyzacji i pracy pod presją czasu

  • smykałki do efektywnego analizowania danych ekonomicznych

  • umiejętności swobodnego redagowania pism i komunikatów

  • praktycznej wiedzy z zakresu obsługi profili biznesowych w mediach społecznościowych

  • nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej

  • rozumienia specyfiki usług premium

Oferujemy
Jak my zadbamy o Ciebie?

  • zapewnimy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów we flagowym hotelu marki Mercure, położonym w pierwszorzędnej lokalizacji w samym centrum Krakowa

  • będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • otrzymasz pakiet benefitów takich jak zniżki w hotelach i restauracjach sieci Accor na całym świecie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, bezpłatne posiłki w czasie pracy, wspólne wyjścia integracyjne i celebracje uroczystości, konkursy pracownicze, dofinansowanie wypoczynku i dodatkowe świadczenia socjalne