Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988415pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. Elektroepilacji

Opis stanowiska Chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży beauty? Zaaplikuj! Nie wymagamy doświadczenia - my Cię przeszkolimy!

Zakres obowiązków na tym stanowisku to:

  • przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji,

  • doradztwo w zakresie wykonywanych zabiegów,

  • dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy,

  • aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.

Wymagania
Czego oczekujemy od Ciebie?

  • znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym,

  • mile widziane wykształcenie i doświadczenie w branży kosmetycznej, ale rozważymy również kandydatów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą beauty,

  • pasji do tego, co robisz,

  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • darmowe szkolenie od podstaw z zakresu elektroepilacji,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz wewnętrznych kursach podnoszących kwalifikacje.

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy.