Nazwa pracodawcy:
Sunreef Venture S. A.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988469pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Szlifierz - Polernik

Opis stanowiska Opis stanowiska
Czym będziesz się zajmował:

  • szlifierską obróbka ręczna i maszynowa elementów kompozytowych

  • szpachlowaniem elementów kompozytowych

  • obróbką szlifierską elementów malowanych żelkotem lub lakierem

  • polerowaniem

Wymagania Wymagania

  • min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

  • wysoka estetyka i dokładność

  • sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy z chemią

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi, w tym polerki

  • komunikatywna znajomość j. polskiego

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - obecnie zatrudniamy ok 2 tys. pracowników i zwiększamy ilość miejsc pracy w związku z kolejnymi zamówieniami

  • dajemy możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w godzinach 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45, w tym 30-minutowa przerwa

  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc

  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto

  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os

  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł

  • kartę Multisport od 19 zł netto