Nazwa pracodawcy:
MOTOKARIERA S.C.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989090pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Doradca serwisowy

Opis stanowiska
Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą?

  • Czeka Cię stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zetkniesz się z najnowszymi osiągnięciami technologii motoryzacyjnej

  • Będziesz mógł skorzystać z profesjonalnego systemu szkoleń

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od osiąganych wyników

Wymagania
Jakie wyzwania będą czekać na Ciebie w pracy?

  • Przyjmowanie pojazdu do obsługi i wydawanie po obsłudze serwisowej

  • Aktywna sprzedaż usług serwisowych

  • Nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z klientem)

  • Prowadzenie dokumentacji oraz rozliczeń

  • Przeprowadzanie jazd próbnych celem potwierdzenia zgłaszanych przez klienta usterek

  • Wstępna diagnoza przy użyciu urządzania diagnostycznego

Czy to ogłoszenie jest dla Ciebie? Tak! Jeśli tylko…

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie, mile widziane będzie wykształcenie techniczne

  • Posiadasz doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów

  • Masz doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego (mile widziane)

  • Możesz pochwalić się znajomością budowy pojazdów oraz jesteś silnie zmotywowany/a do jej poszerzania

  • Wykazujesz się skrupulatnością w realizacji zadań wg ściśle określonych procedur

  • Masz doświadczenie w realizacji odpowiedzialnych zadań

  • Jesteś samodzielny/a

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?

  • Po analizie CV, wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę online z konsultantem MotoKariery (dajemy możliwość umówienia rozmowy poza tradycyjnymi godzinami pracy).

  • Spotkanie rekrutacyjne u przyszłego pracodawcy.