Nazwa pracodawcy:
AGATA Spółka Akcyjna

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988736pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Zastępca Kierownika Sprzedaży Artykułów Wyposażenia Wnętrz

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu oraz motywowanie pracowników;

  • Realizacja planów sprzedaży;

  • Przestrzeganie przepisów oraz procedur obowiązujących w firmie;

  • Odpowiedzialność za pracę zespołu sprzedawców;

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur dotyczącą obsługi klienta;

  • Raportowanie analizy sprzedaży;

  • Tworzenie grafików pracy.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu na kierowniczym stanowisku;

  • Doświadczenie w zakresie przygotowania i aranżacji ekspozycji;

  • Umiejętność zarządzania zespołem;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Kreatywność i samodzielność;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy
To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny;

  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy;

  • Bogaty pakiet szkoleń;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dobrą atmosferę w pracy.