Nazwa pracodawcy:
RADWAG Wagi Elektroniczne

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988979pra

Miejsce pracy:
Polska, Radom, ul. Bracka 28
województwo: mazowieckie

Frezer

Opis stanowiska

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Bracka 28.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie elementów maszyn/ urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • wykorzystywanie obróbki skrawaniem na frezarkach konwencjonalnych,

  • nadzorowanie stanów maszyn/ urządzeń obróbczych wraz z oprzyrządowaniem,

  • określanie minimalnych stanów magazynowych dla części obrabianych.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe na kierunku tokarz-frezer lub pokrewnym,

  • praktyczna znajomość obróbki skrawaniem,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

  • precyzja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • pracowitość,

  • uczciwość,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • wsparcie merytoryczne i opiekę osoby wprowadzającej w okresie próbnym,

  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do obiadów na stołówce pracowniczej).