AKPO KONSTRUKCJE ALUMINIOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988439pra

Miejsce pracy:
Polska, Zegartowice, Zegartowice 160,
województwo: małopolskie

Pracownik produkcji / Magazynier

Opis stanowiska
Chcemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie

  • pewne wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie

  • szansę zdobycia nowych umiejętności, a co za tym idzie rozwój zawodowy

  • pracę w młodym zespole

Wymagania
Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • nadzór nad rozładunkami i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami

  • kontrola odbieranego produktu pod względem ilościowym i jakościowym

  • załadunki i rozładunki towarów

  • przygotowywanie dokumentów magazynowych i przepływu towarów

  • pakowanie wyrobów gotowych

Oferujemy
Od Ciebie oczekujemy:

  • zapału do pracy i chęci uczenia się

  • punktualności i sumienności

  • posiadania uprawnień na wózek widłowy