Nazwa pracodawcy:
Inter Cars S.A.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989012pra

Miejsce pracy:
Polska, Swobodnia
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Eksportu

Opis stanowiska
Zadania obowiązujące na tym stanowisku to:

  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji do odpraw celnych i innych procedur celnych stosowanych przez firmę

  • Współpraca z agencjami celnymi, firmami transportowymi i spedycyjnymi w zakresie realizacji transportu

  • Organizacja, śledzenie, awizacja i kontrola realizacji usług transportowych

  • Weryfikacja poprawności rozliczeń należności firm transportowych i agencji celnych

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji transportowej i celnej

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby działu

  • Współpraca z różnymi departamentami w firmie

  • Obsługa spółek zagranicznych (składanie zamówień, rozwiązywanie problemów)

Wymagania

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność

  • Odpowiedzialność

  • Wykształcenie min. średnie, Doświadczenie w odprawach celnych / eksporcie towarów,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potrzebna w codziennej pracy

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy i rozwoju zawodowego

  • Motywacyjny system premiowy

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi

  • Rozbudowany system kafeteryjny Worksmile

  • 100 % dofinansowania do nauki języka angielskiego w kameralnych grupach 3-5 osób

  • Zniżkę pracowniczą na ofertę handlową Grupy Kapitałowej Inter Cars