Nazwa pracodawcy:
RADWAG Wagi Elektroniczne

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988976pra

Miejsce pracy:
Polska, Radom, ul. Bracka 28
województwo: mazowieckie

Operator frezarki CNC

Opis stanowiska

Miejsce pracy:
RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Bracka 28.

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie frezarki CNC,

  • kontrolowanie gotowego wyrobu z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych,

  • przygotowanie narzędzi, mocowań itp. do ustalonego programu,

  • nadzorowanie wykonywanego zlecenia i wprowadzanie ewentualnych korekt,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • chęć rozwoju i dalszej nauki.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w komfortowych warunkach i w doświadczonym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie).