Nazwa pracodawcy:
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989228pra

Miejsce pracy:
Polska, Jawczyce (pow. warszawski zach
województwo: mazowieckie

Młodszy specjalista ds. wsparcia administracyjnego produkcji

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i rozliczanie czasu pracy produkcji;

  • Sporządzanie wniosków o zatrudnienie;

  • Sporządzanie wniosków inwestycyjnych i zakupowych;

  • Sporządzanie raportów dotyczących zamówień;

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów (prawo, administracja, zarządzanie);

  • Znajomość podstawowych zagadnień kadrowych;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie do programu sportowego;

  • Dofinansowanie z ZFŚS;

  • Własny parking;

  • Pełne zaplecze socjalne;