Nazwa pracodawcy:
Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988907pra

Miejsce pracy:
Polska, Ożarów Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kierowca (kat. C)

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • przewóz i dostarczenie towaru do klienta,

  • rozładunek towaru,

  • prawidłowy obieg dokumentów transportowych,

  • dbałość o powierzony samochód.

Wymagania

Poszukujemy Osób:

  • posiadających prawo jazdy kat. C oraz „Kartę Kierowcy”,

  • posiadających aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,

  • komunikatywnych,

  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej wyrobienia.

Mile widziane (ale nie konieczne):

  • doświadczenie w pracy kierowcy kat. C w lokalnej dystrybucji towarów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość wypracowania miesięcznej dodatkowej premii regulaminowej,

  • całe wynagrodzenie zawarte w umowie o pracę,

  • przestrzeganie czasu pracy kierowcy,

  • wyjazdy między 3:00 a 6:00 i powroty tego samego dnia,

  • umowa o pracę bez okresu próbnego (cały etat),

  • atrakcyjny system premiowy,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu Medicover Sport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros i u naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 3 miesiące - otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!