Nazwa pracodawcy:
Foundever

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988799pra

Miejsce pracy:
Polska,

Kontakt:

Foundever

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem rosyjskim

Opis stanowiska

Praca w 100% zdalna

Do twoich codziennych zadań będzie należało:

  • Obsługa klienta w języku polskim i rosyjskim;

  • Wspieranie Klientów drogą mailową i telefoniczną;

  • Wsparcie podczas problemów z rezerwacjami lub płatnościami;

  • Rozwiązywanie problemów zgodnie z procedurami.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Język: Bardzo dobra znajomość języka polskiego (C1) i biegłość w języku rosyjskim (C2);

  • Doświadczenie: Świetnie, jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta, a jeśli nie – nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw;

  • Technologia: Umiejętność obsługi komputera;

  • Osobowość: Zmotywowana i entuzjastyczna. Z umiejętnością koordynowania wielu zadań jednocześnie.

Atutami będą:

  • Skrupulatność i bycie dokładnym;

  • Niezależność, asertywność i umiejętność podejmowania samemu decyzji;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność szukania rozwiązań;

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:

  • Rodzaj umowy wybierasz sam/a (umowa zlecenie dla studentów lub umowa o pracę dla niestudiujących pracowników);

  • Podstawowa wypłata + bonusy;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Praca zdalna, my zapewniamy sprzęt. Jeśli wolisz pracować z biura - zapraszamy do naszych nowoczesnych biur w Warszawie oraz Gdańsku.

Co jeszcze może być dla Ciebie ważne?

  • Dofinansowanie do okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, bony na różne okazje (Święta, Dzień Dziecka itp.);

  • Oferujemy prywatne ubezpieczenie Medicover;

  • Dostępna karta Multisport, a także wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia;

  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę na poziomie międzynarodowym.