Nazwa pracodawcy:
Villaro

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988694pra

Miejsce pracy:
Polska, Łowicz

Kontakt:

Villaro

Doradca Klienta

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta - pomoc w wyborze stylizacji - odpowiedniej do okazji i sylwetki

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy, budowanie autorytetu profesjonalnego Doradcy Klienta

  • dbałość o porządek i odpowiednią ekspozycję towaru

  • zamawianie i przyjmowanie towaru, inwentaryzacja, obsługa reklamacji

  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego

  • zorientowanie na wynik i realizację planów sprzedaży

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • ambitne podejście do osiągania założonych celów

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie, cierpliwość

  • kreatywność, znajomość trendów i zainteresowanie modą

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia od obrotów) + zniżka pracownicza na zakupy

  • zapewniamy stabilną pracę w przyjaznym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi

Wszyscy pracownicy sieci VILLARO objęci są programem Badania Tajemniczego Klienta, nowozatrudniona osoba również będzie podlegała takim audytom.