Nazwa pracodawcy:
Morad Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988448pra

Miejsce pracy:
Polska, Tuchom
województwo: pomorskie

Magazynier

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • wykonywanie prac związanych z przechowywaniem towaru,

  • wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie,

  • prawidłowe rozmieszczenie asortymentu w magazynie,

  • prowadzenie gospodarki magazynowej,

  • sprawowanie odpowiedzialności za powierzone mienie,

  • dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania Wymagania

  • motywacja do pracy,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w młodym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.