Nazwa pracodawcy:
EcoWipes

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988730pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

EcoWipes

Magazynier

Opis stanowiska

Jeśli mieszkasz poza Nowym Dworem – dofinansujemy Twoje dojazdy do pracy!

W przypadku tego stanowiska poszukujemy osób posiadających uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Zakres obowiązków obejmował będzie:

  • obsługa magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem wózków widłowych

  • praca ze skanerem

  • załadunek i rozładunek towaru

  • współpraca z produkcją i innymi działami firmy

Wymagania
Oczekujemy od kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy

  • zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia

  • Szkolenia i rozwój

  • Ubezpieczenie na życie

  • Przyjazna atmosfera