Nazwa pracodawcy:
STM Group Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8984989pra

Miejsce pracy:
Polska, Olsztyn, Wyszyńskiego 1
województwo: warmińsko-mazurskie

Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportów FTL/LTL na trasach międzynarodowych;

  • Planowanie przewozów oraz ustalanie warunków transportu;

  • Przygotowywanie wycen dla klientów firmy;

  • Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom;

  • Współpraca z działem administracyjnym;

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz firm przewozowych.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora krajowego/międzynarodowego;

  • Własne portfolio kontrahentów;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana znajomość innego języka obcego);

  • Zaangażowanie;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami.

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia oparta na klarownych zasadach);

  • Windykację należności oraz wystawianie faktur przez osoby zatrudnione do tych czynności (spedytor odpowiada tylko za czynności związane z obsługą zlecenia).

Benefity:

  • Świąteczne bonusy;

  • Wygodna lokalizacja biura;

  • Nowoczesne i komfortowe biuro;

  • Kawa/herbata w biurze;

  • Kursy językowe;

  • Szkolenia dla pracowników;

  • Dofinansowanie kursów;

  • Możliwości rozwoju;

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne;

  • Okolicznościowe spotkania firmowe.