Nazwa pracodawcy:
Meblorent sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988487pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska
Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja planów biznesowych

  • regularny kontakt z klientem / wizyty na budowach/ zakładach pracy/ biurach

  • doradztwo i obsługa klientów

  • budowanie i rozwijanie współpracy z klientami

  • rozwój relacji biznesowych, prowadzenie negocjacji handlowych

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • analiza rynku, opracowywanie planów i strategii biznesowej

  • analiza i monitorowanie działań konkurencji

  • development produktu i usług

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy:

  • min. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (branża usługowo - handlowa, rentalowa, przemysł / budownictwo)

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • samodzielności, odpowiedzialność i zaangażowania w realizowaniu powierzonych zadań

  • silnej orientacji na cel i wyniki

  • przedsiębiorczości, kreatywności, dynamizmu w działaniu

  • znajomości obsługi pakietu MS Office

  • prawa jazdy B i gotowości do częstych podróży służbowych

  • znajomości j. angielskiego

Oferujemy
Co oferujemy:

  • możliwość rozwoju, kursy i szkolenia pracownicze

  • prywatną opiekę medyczną

  • samochód slużbowy

  • kartę Multisport

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę / B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szwedzką kulturę pracy

  • spotkania integracyjne