Nazwa pracodawcy:
TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988349pra

Miejsce pracy:
Polska, Bulowice
województwo: małopolskie

Pracownik działu serwisu

Opis stanowiska

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Obsługa klientów firmy,

  • Praca w dziale serwisowym.

Wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę),

  • Dyspozycyjność,

  • Łatwy kontakt z klientem.

Oferujemy

  • Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń,

  • Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.