Nazwa pracodawcy:
RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989414pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Monter klimatyzacji

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Budowa, instalacja i naprawa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego;

  • Zatrudnienie przy budowie instalacji przemysłowych, wykonywanie urządzeń chłodniczych;

  • Praca w zakresie technicznego zarządzania budynkiem, konserwacji i serwisu;

  • Elektrotechniczna instalacja systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

  • Prawo jazdy kat. B i Auto;

  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;

  • Samodzielność i staranność.

Oferujemy Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę;

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie: od 15.00 € / h -17.00 € brutto; na start

  • Dieta 10 € netto/ dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 €netto; bądź

  • Dieta 14 € netto/ dzień;

  • Bądź pełna dieta 45 € netto / dzień (Zakwaterowanie we własnym zakresie)

  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%;

  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;

  • Dieta za każdy przepracowany dzień;

  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni;

  • Dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski;

  • Zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto;

  • Dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym;

  • Wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;

  • Płatny urlop 25 dni w roku, po 1 roku 27 dni, po 2 latach 30 dni;

  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;

  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie);

  • Premia za polecenie nowego pracownika -1000 euro

  • Zwrot kosztów przyjazdu do firmy na spotkanie w gotowce

  • Premie jubileuszowe;

  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld