Nazwa pracodawcy:
Nowy Styl

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989267pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzepedź
województwo: podkarpackie

Kontakt:

Nowy Styl

Kontroler / Kontrolerka Jakości

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie kontroli jakościowej  wyrobów i podzespołów  produkowanych w NS

  • wydawanie ocen jakościowych w oparciu o dokumentację oraz wymagania jakościowe klientów

  • prowadzenie zapisów jakościowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • montaż kontrolny wyrobów gotowych

  • współpraca z pracownikami innych zakładów NS w zakresie dotyczącym zagadnień jakości

  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w swoim obszarze pracy

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne, min. średnie

  • znajomość obsługi przyrządów pomiarowych

  • znajomość metrologii warsztatowej oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną

  • umiejętność posługiwania się programami: Excel, Word, PowerPoint

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość systemu IFS8

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

  • różnorodność realizowanych zadań

  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach