Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8989429pra

Miejsce pracy:
Polska, Pabianice

(Młodszy) Inżynier utrzymania ruchu

Opis stanowiska

Zadania:

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników działu utrzymania ruchu
  • Planowanie działań prewencyjnych
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń
  • Analizowanie przyczyn źródłowych awarii
  • Monitorowanie oraz nadzór nad kosztami części zamiennych
  • Opracowywanie oraz planowanie działań korygujących
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn
  • Realizacja projektów modernizacyjnych
  • Strukturalne wdrażanie i rozwój programu TPM
  • Współpraca z innymi działami i pomoc w rozwiązywaniu problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: mechatronika, mechanika, elektromechanika, automatyka i robotyka)
  • Znajomość programu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem
  • Opieka medyczna
  • Karta Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników)
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
  • Możliwość udziału i zdobycia nagród w ramach: programu motywowania, programu KAIZEN, współzawodnictwa polepszeń jakości (QIC) i programu poleceń pracowniczych
  • Dogodny dostęp do parkingów dla pracowników

Oferta dotyczy pracy stałej.