Nazwa pracodawcy:
Naftor Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988571pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Pracownik / Instalator - Zabezpieczeń Technicznych

Opis stanowiska

Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV) na terenie Poznania i okolic.

Zakres obowiązków:

  • Instalacji systemów SSWiN, SKD i CCTV

  • Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów

  • Sporządzenia dokumentacji powykonawczych z przeprowadzonych prac

Wymagania

Wymagania:

  • Absolwenci szkół technicznych (profil elektryczny lub elektroniczny)

  • Dyspozycyjność

  • Niekaralność

  • Praktyczna znajomość elektroniki

  • Uprawnienia SEP (będą dodatkowym atutem)

  • Otwartość na wiedzę techniczną i ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia

  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przez wykwalifikowaną kadrę

  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych