Nazwa pracodawcy:
Morad Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8985748pra

Miejsce pracy:
Polska, Kartuzy
województwo: pomorskie

Kosztorysant stolarki PCV

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • tworzenie wycen / kosztorysów,

  • czytanie rysunków technicznych,

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz zestawień,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy,

  • telefoniczna obsługa klientów,

  • obsługa informatycznych systemów firmowych.

Wymagania Wymagania

  • zmysł techniczny,

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • znajomość obsługi komputera,

  • duża samodzielność w działaniu,

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • prywatna opieka medyczna