Nazwa pracodawcy:
TUiR Allianz Polska S.A.

Data dodania:
2024-04-22

Nr referencyjny:
8988535pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi

  • Przygotowywanie ofert ubezpieczenia dostosowywanych do potrzeb i oczekiwań klientów oraz zapewniających najlepszą ochronę

  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych

  • Zdobywanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności dotyczącej produktów ubezpieczeniowych

  • Udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość budowania relacji

  • Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej – u nas to codzienność

  • Chęć nauki i samorozwoju

  • Motywacja do osiągania indywidualnych celów sprzedażowych

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub w branży ubezpieczeniowej

  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą

  • Wykształcenie min. średnie

  • Niekaralność

Oferujemy
To oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania prowizyjnego, premie kwartalne oraz wsparcie na start

  • Elastyczny czas oraz miejsce pracy

  • Możliwość kształtowania swojej kariery z najsilniejszą marką ubezpieczeniową świata

  • Wsparcie doświadczonego menedżera oraz zespołu na każdym etapie współpracy

  • Wzajemny szacunek i współpracę opartą na otwartej komunikacji

  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Dla osób pracujących – możliwość dodatkowego źródła dochodu

  • Wsparcie w otwarciu własnej działalności gospodarczej

  • Wyjazdy w ramach konkursów i nagród za Twoje wyniki

Benefity:

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Pakiet szkoleń

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej