Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-04-25

Nr referencyjny:
1185646

Miejsce pracy:
Polska, Kraków/ Skawina – praca hybryd

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Electronics Hardware Engineer

Opis stanowiska
Poszukujemy doświadczonego inżyniera elektronika, który będzie odpowiedzialny za rozwój elektroniki, testowanie i wprowadzanie urządzeń do produkcji.

Lokalizacja: Kraków/ Skawina – praca hybrydowa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Budżet: 45 - 55 zł/h
Doświadczenie: min. 2-3 lata

Kwalifikacje:
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju elektroniki, testowania i wprowadzania urządzeń do produkcji.
  • Wykształcenie wyższe - inżynier (kierunki: elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewne) lub w trakcie studiów zaocznych.
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.
  • Dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w projektowaniu zgodnie z EMC/EMI.
  • Praktyczna umiejętność projektowania elektroniki oraz znajomość programu Altium Designer.
  • Doświadczenie w projektowaniu elektroniki konsumenckiej będzie atutem.
  • Doświadczenie w projektowaniu przetwornic DC/DC AC/DC.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie koncepcji rozwiązania i dobór komponentów pod określone funkcjonalności.
  • Projektowanie układów analogowo- cyfrowych oraz symulowanie ich pracy.
  • Rysowanie schematów oraz projektowanie layoutu PCB.
  • Tworzenie, utrzymywania oraz analiza dokumentacji projektowej pod kątem wprowadzonych zmian.
  • Opracowywanie raportów i sprawozdań oraz weryfikacja i analiza otrzymanych.
  • Wykonywanie i nadzorowanie testów urządzeń elektronicznych.
  • Monitorowanie rynku elektroniki użytkowej i śledzenie pojawiających się rozwiązań elektronicznych.
  • Udział w organizowaniu oraz monitorowaniu procesu projektowego.
  • Przeprowadzanie researchów rozwiązań elektronicznych pod kątem aktualnego projektu.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays .
  • Krótka rozmowa z rekruterem Hays o możliwościach i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z klientem
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.