Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-04-27

Nr referencyjny:
1185700

Miejsce pracy:
Polska, Śląskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Technical Service Support with Czech

Opis stanowiska Technical Service Representative with Czech
Dla naszego klienta – globalnego lidera w branży inteligentnych rozwiązań energetycznych poszukujemy osoby na stanowisko Technical Service Representative z językiem Czeskim. Praca w nowym centrum technologicznym w Katowicach.

Jakie będą Twoje obowiązki:
  • Zdalne wsparcie techniczne klientów i kontrahentów (telefony, czaty i e-maile).
  • Diagnozowanie problemów związanych z systemami solarnymi związanymi z siecią, napotkanych podczas instalacji i uruchamiania produktów, poprzez wykorzystanie wiedzy ogólnej, schematów produktów, danych przechowywanych w bazie wiedzy oraz innych dostępnych źródeł informacji.
  • Dostarczanie aktualizacji do bazy wiedzy używanej przez innych przedstawicieli wsparcia technicznego
  • Dokumentowanie wszystkich działań w systemie biletowym i innych platformach oprogramowania bazodanowego.
  • Uczestniczyć i wypełniać wszystkie działania szkoleniowe wymagane na tym stanowisku, w tym szkolenia e-learningowe online i praktyczne.
  • Utrzymanie wiedzy technicznej przy użyciu systemu zarządzania nauką (LMS).

Co musisz posiadać, aby osiągnąć sukces?
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Podstawowe zrozumienie technologii sieci IP.
  • Wiedza w zakresie elektryki.
  • Silne miękkie umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego i czeskiego w stopniu zaawansowanym
  • Ogólna znajomość produktów Microsoft Office i efektywne korzystanie z nich podczas rozmowy telefonicznej z rozmówcą.

Co dostaniesz w zamian:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przychylny system premiowy.
  • Możliwość rozwoju w najszybciej rozwijającej się branży OZE.
  • Pakiet benefitów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.