Nazwa pracodawcy:
G8 S.A.

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9011650pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce, Galeria Echo
województwo: świętokrzyskie

Kontakt:

G8 S.A.

Kierownik Salonu

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • możliwość pracy wśród pasjonatów z produktami marki premium,

  • krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,

  • elastyczne godziny pracy i umowę o pracę już po pierwszym miesiącu,

  • szanse na rozwój i awans w strukturach firmy,

  • możliwość podnoszenia swojej wiedzy poprzez Akademię Lancerto,

  • dofinansowanie do posiłków w formie karty przedpłaconej Lunch Pass,

  • zniżki pracownicze na nasze produkty,

  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 5300 zł brutto (wynagrodzenie w wysokości 4850 zł oraz dofinansowanie do posiłków w wysokości 450 zł),

  • premię zależną od zaangażowania i osiąganych wyników sprzedażowych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i zdobywania nowej wiedzy,

  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i zarządzaniu zespołem – preferowane związane z branżą odzieżową,

  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12h – również w weekendy,

  • mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

Twoje zadania:

  • profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,

  • aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,

  • dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie,

  • prawidłowa i efektywna organizacja pracy salonu i pracowników.