Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9013726pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Inżynier budowy

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Pomoc w zarządzaniu robotami geotechnicznymi,

  • Organizacja pracy i nadzór nad ekipami,

  • Kontrola jakości i terminowości dostaw, odbiorów robót,

  • Analiza projektów, dbałość o BHP i stan techniczny sprzętu,

  • Praca w delegacji na terenie całej Polski.

Wymagania
Wymagania:

  • Gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Uprawnienia budowlane,

  • Doświadczenie w geotechnice mile widziane.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę / B2B,

  • Samochód służbowy, komputer, telefon,

  • Możliwość zdobycia uprawnień.